Views Tools (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Views
bg: Изгледи
