Views Tools (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ
