Views Tools (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj
