Views Tools (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: Edit view
ca: Edita la vista

en: Human name
ca: Nom humà

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: No displays available.
ca: No hi ha presentacions disponibles.
