Views Tools (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Tag
cs: Štítek

en: Save
cs: Uložit

en: Edit view
cs: Upravit pohled

en: import
cs: importovat

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: No displays available.
cs: Není k dispozici žádné zobrazení.
