Views Tools (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Views
cy: Gwelediadau
