Views Tools (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Type
de: Typ

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: Export
de: Exportieren

en: Save
de: Speichern

en: Views
de: Ansichten

en: Edit view
de: Ansicht bearbeiten

en: import
de: importieren

en: Human name
de: Lesbarer Name

en: Machine Name
de: Systemname

en: No displays available.
de: Keine Anzeigen verfügbar.
