Views Tools (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Edit view
el: Επεξεργασία view

en: No displays available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες προβολές.
