Views Tools (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Views
eo: Vidoj
