Views Tools (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Tag
es: Etiqueta

en: Export
es: Exportar

en: Save
es: Guardar

en: Views
es: Vistas

en: Edit view
es: Editar vista

en: import
es: importar

en: Human name
es: Nombre humano

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: No displays available.
es: No hay visualizaciones disponibles.
