Views Tools (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tag
et: Sildid

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Views
et: Vaated

en: Edit view
et: Muuda vaadet

en: Human name
et: Inimloetav nimi

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: No displays available.
et: Ühtegi kuva pole saadaval.
