Views Tools (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tag
fi: Tagi

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Views
fi: Näkymät

en: Edit view
fi: Muokkaa näkymää

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: No displays available.
fi: Näyttöruutuja ei ole saatavilla.
