Views Tools (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Tag
fr: Étiquette

en: Export
fr: Exporter

en: Save
fr: Enregistrer

en: Views
fr: Vues

en: Edit view
fr: Modifier la vue

en: import
fr: importer

en: Export Code
fr: Exporter le code

en: Human name
fr: Nom humain

en: Machine Name
fr: Nom système

en: No displays available.
fr: Aucun affichage disponible.
