Views Tools (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Views
gl: Vistas

en: Edit view
gl: Editar vista

en: import
gl: importar

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
