Views Tools (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Tag
he: תגית

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: Views
he: היבטים

en: Edit view
he: עריכת היבט

en: Machine Name
he: שם מכונה
