Views Tools (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Type
hi: प्रकार

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Tag
hi: अंकितक

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Views
hi: द्रश्य

en: Edit view
hi: दृश्य सम्पादन
