Views Tools (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Tag
hr: Oznaka

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Edit view
hr: Uredi pogled
