Views Tools (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Tag
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Views
hu: Nézetek

en: Edit view
hu: Nézet szerkesztése

en: Human name
hu: Beszédes név

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: No displays available.
hu: Nincs rendelkezésre álló megjelenítés.
