Views Tools (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել
