Views Tools (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Export
id: Ekspor

en: Save
id: Simpan

en: Views
id: View

en: Machine Name
id: Nama Mesin

en: No displays available.
id: Tidak ada tampilan yang tersedia.
