Views Tools (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: Views
is: Gagnasýn

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
