Views Tools (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Tag
it: Etichetta

en: Export
it: Esporta

en: Save
it: Salva

en: Views
it: Viste

en: Edit view
it: Modifica vista

en: import
it: importa

en: Machine Name
it: Nome ad uso interno

en: No displays available.
it: Nessun display disponibile.
