Views Tools (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Tag
ja: タグ

en: Export
ja: エクスポート

en: Save
ja: 保存

en: Views
ja: ビュー

en: Edit view
ja: ビューを編集

en: import
ja: インポート

en: Machine Name
ja: システム内部名称

en: No displays available.
ja: 利用可能な表示はありません
