Views Tools (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Tag
jv: Tautan

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Views
jv: View
