Views Tools (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Tag
ka: ტეგი

en: Export
ka: ექსპორტი
