Views Tools (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
