Views Tools (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tag
lt: Žymė

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą
