Views Tools (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Views
mn: Харагдацууд
