Views Tools (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Views
mr: याद्या
