Views Tools (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Human name
my: လူသားအမည်
