Views Tools (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
