Views Tools (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tag
nl: Label

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Edit view
nl: Overzicht bewerken

en: import
nl: importeer

en: Human name
nl: Leesbare naam

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: No displays available.
nl: Geen weergaven beschikbaar.
