Views Tools (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Views
pl: Widoki

en: Edit view
pl: Edytuj widok

en: Human name
pl: Przyjazna nazwa

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: No displays available.
pl: Brak dostępnych formatów wyświetlenia.
