Views Tools (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Tag
fa: برچسب

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Views
fa: نماها

en: Edit view
fa: تدوین نما
