Views Tools (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Export
ps: بهرول

en: Views
ps: ليدنې
