Views Tools (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Export
pt: Exportar

en: Save
pt: Salvar

en: Edit view
pt: Editar view

en: import
pt: importar

en: Human name
pt: Nome humano

en: Machine Name
pt: Nome de Máquina

en: No displays available.
pt: Nenhuma exibição disponível.
