Views Tools (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Tag
pt: Etiqueta

en: Export
pt: Exportar

en: Save
pt: Guardar

en: Edit view
pt: Editar visualização

en: Machine Name
pt: Nome de máquina

en: No displays available.
pt: Sem displays disponíveis.
