Views Tools (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Tag
ru: Тег

en: Export
ru: Экспортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Views
ru: Представление

en: Edit view
ru: Редактировать представление

en: import
ru: Импорт

en: Human name
ru: Удобочитаемое название

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: No displays available.
ru: Отображения недоступны.
