Views Tools (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Tag
sk: Značka

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Edit view
sk: Upraviť pohľad

en: Machine Name
sk: Strojový názov
