Views Tools (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Edit view
sl: Uredi pogled
