Views Tools (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: import
sq: importo
