Views Tools (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Tag
tr: Etiket

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Views
tr: Görünümler

en: Edit view
tr: Görünümü düzenle

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: No displays available.
tr: Kullanılabilecek görüntü yok.
