Views Tools (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش
