Views Tools (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Tag
uk: Теґ

en: Export
uk: Експортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Views
uk: Види

en: Edit view
uk: Редагувати вид

en: import
uk: імпортувати

en: Human name
uk: Людська назва

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: No displays available.
uk: Відображення відсутні.
