Views Tools (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Views
ur: ویوز
