Views Tools (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Tag
vi: Thẻ

en: Export
vi: Xuất

en: Save
vi: Lưu

en: Edit view
vi: Sửa view

en: import
vi: nhập vào

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ
