Views - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Save
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Views
is: Gagnasýn

en: Add
is: Bæta við

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Empty text
is: Tómur texti
