Views - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Save
pl: Zapisz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Views
pl: Widoki

en: Add
pl: Dodaj

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Empty text
pl: Pusty tekst

en: Text area
pl: Pole tekstowe

en: edit view
pl: edytuj widok

en: Update default display
pl: Zaktualizuj domyślny format

en: Pager options
pl: Opcje stronicowania
