Views - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Views
tr: Görünümler

en: Add
tr: Ekle

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Empty text
tr: Boş metin

en: Text area
tr: Yazı alanı

en: Update default display
tr: Varsayılan görüntüyü güncelle

en: Pager options
tr: Sayfalayıcı seçenekleri
