Views - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Text area
be: Тэкставая вобласць

en: edit view
be: рэдагаваць выгляд
